BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Optimizmas/Pesimizmas

Žmogaus laimė priklauso tik nuo jo pačio. Norėdamas gali būti laimingas kad ir visą gyvenimą, tik dažnai dėl įvairių rūpesčių ir problemų retas žmogus būna išties laimingas. O šiaip tai gyvenimas tuo ir įdomus, kad jame be problemų nebūtų ką veikti. Gaunasi, kad problemos skatina gyvybę.

Dažnai žmonės sako, kad būti optimistu yra gerai, bet dažnai optimizmas kyla iš laimės, kurios realiai nėra, laimės, kuri matosi tik išlindus iš po tamsaus problemų šydo. Arba, kai kuriais atvejais ir suploninus tą šydą, ar iškarpius skyles tame šyde.

Ir atvirkščiai - pesimizmas, tai tarsi problemų suvokimas, kitaip sakant, protingumas. Nors dauguma pesimistų yra protingesni, bet dažnai būna liūdni ir kitokie žmonės. Tai tiesiog atvejai, kai šydas tampa plieninis ir žmonės nebesugeba atlaikyti tokios naštos.

Bet dabar ne apie tai. Offtopic arba ne į temą kaip sakoma. Manasis (plieninis? - nemanau, kad esu protingas) šydas suplonėjo ir aš pamažu tapau optimistu. Nors ir kai kurie žmonės, mane pažįstantys, vaikščiojantį su plonyčiu šydu, gali galvoti, kad aš tiesiog linksmas žmogus, bet artimesni (arba anksčiau žinantys mane, pvz Simona) tikrai pasakytų, kad aš nesu linksmas nuo gimimo.

Tai netgi paaiškintų tai, kad man emo merginos gražios. Nors ir daugiausiai šis grožis pasireiškia iš išorės, bet vidinis grožis tikrai nenublanksta prieš išorę. Daugeliui sveiko proto žmonių tai gali būti keista arba net nesveika, bet nevisada patartina per daug kreipti dėmesį į daugumos reakcijas ir slėptis nuo išorinio pasaulio.

Žmonės gi tokie jau yra, kad dviejų vienodų nerasi (nebent on*.lt) ir reikia suprasti tai, kad būti išskirtiniu nėra blogai. Svarbiausia tai, kad būdamas išskirtiniu per daug neįsijaustum (nepradėtum galvot, kad jeigu ne tu, tai pasaulis nebūtų pasauliu ir kad tu vienas gali būti teisus).

Mintys išseko, taigi baigiu. Ačiū tiems kurie neskaitė šio ilgo, beprasmiško ir nerišlaus teksto.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: